Zakładanie ogrodów oraz ich pielęgnacja

                                                 

   Wykonujemy ogrody według projektu klienta, ogrodnika lub architekta. Pielęgnujemy go przez kolejne lata. Dbamy o to aby rozrastające się rośliny utrzymały właściwą dla nich formę. Dbamy o trawnik. Serwisujemy stystem automatycznego zraszania. Przygotowujemy ogród do zimowego spoczynku oraz budzimy go na wiosnę.Systemy automatycznego nawadniania

                                                

   Projekt i realizacja. Zkładane przez nas ogrody są wyposażane w system zraszający. Instalację zraszaczy oraz linii kroplującej możemy wykonać w każdym, już istniejącym ogrodzie. System zraszający jest nieodzownym elementem gwarantującycm utrzymanie roślin w dobrej kondycji (zwłaszcza trawnika!).


Alpinistyczna wycinka drzew

                               

   Wycinka drzew bywa niekiedy ogromnym wyzwaniem logistycznym. Czasem nawet najmniejszy błąd może mieć poważne konsekwencje, dlatego tak ważne w tej pracy jest zachowanie maksimum bezpieczeństwa. Zadanie to wymaga odpowiednich umiejętności i wiedzy. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej pracy, sprawia, że gwarantujemy Państwu szybkość i skuteczność w działaniu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt alpinistyczny, znamy odpowiednie techniki oraz mamy najlepiej wykwalifikowanych w tym fachu pracowników. Rozdrabnianie gałęzi

                                              

   Kompleksowa usługa polegająca na rozdrobnieniu materiału przy użyciu wydajnej maszyny. W skład zespołu wchodzi dwóch pracowników oraz maszyna Skorpion 160SD. Wywóz urobku.

Odśnieżanie dachów

                                                

   Odśnieżamy dachy płaskie oraz skośne. Zbijamy nawisy śnieżne/lodowe. Pracujemy także na podjazdach, parkingach i placach. Działamy szybko o każdej porze (także w nocy).


alpwork wycinka drzew usługi ogrodnicze warszawa alpinistyczna wycinka sekcyjna karczowanie